Ładuję obrazki...
Tarcica obrzynana i nieobrzynana

Oferujemy tarcicę obrzynaną i nieobrzynaną iglastą w standardowych grubościach 25mm, 35mm, 40mm, 50mm, 60mm. Realizujemy również nietypowe zamówienia indywidualne, tarcica budowalana, tarcica suszona.

Więźby dachowe

Jako Tartak specjalizujemy się w produkcji elementów konstrukcyjnych więźb dachu. Współpracujemy z firmami budowlanymi jak również posiadamy ofertę dla Klienta indywidualnego. Realizujemy zamówienia w/g specyfikacji dostarczonej przez Klienta. Posiadamy suszarnię komorową dzięki czemu mamy również w swojej ofercie elementy konstrukcyjne dla domów szkieletowych o wilgotności 16-18%, drewno budowlane, drewno na dach.

Krokwie, kantówki, łaty, podłatniki

Aby zapoznać się z standardowymi przekrojami krokwi i kantówek oferowanych przez nasz tartak zapraszamy do zakładki kalkulator, gdzie sami Państwo możecie wstępnie skalkulować swoje zmówienie. Gorąco zachęcamy skalkulujcie swoje zamówienie i prześlijcie nam zapytanie. Zapraszamy do zakładki kalkulator.

Elewacja, boazeria

Posiadamy w ofercie świerkową deskę elewacyjną, boazerię zewnętrzną i wewnętrzną. Cały asortyment jest gotowy do położenia i lakierowania.

Deski podłogowe i tarasowe

Oferujemy sosnową deskę podłogową i tarasową. Wykonana jest z litego drewna.

Impregnacja

Oferujemy impregnację elementów konstrukcyjnych metodą zanurzeniową. Stosujemy profesjonalne środki od ochrony drewna konstrukcyjnego. Zapoznaj się z charakterystyką i opisem środka. Pliki do pobrania w zakładce „dokumentacja”

Drewno opałowe

Posiadamy w ofercie drewno opałowe liściaste (buk, grab, jesion, dąb, klon, brzoza),wiązki opałowe z drewna iglastego jak również zrębke o różnej frakcji.